Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Зеленський у п'ятницю, 16 лютого, поїде до Німеччини та Франції

Зеленський у п'ятницю, 16 лютого, поїде до Німеччини та Франції
Фото: president.gov.ua

У п’ятницю, 16 лютого, президент України Володимир Зеленський відвідає Німеччину та Францію.  Під час робочої поїздки очільник країни планує провести переговори з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом і Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном, повідомляється в Офісі президента.

У суботу, 17 лютого, глава України виступить на головній сцені Мюнхенської безпекової конференції, а також проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях. Також заплановані переговори з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс, Президентом Чехії Петром Павелом, Прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та іншими лідерами держав і великих бізнесів.

Щорічна Мюнхенська безпекова конференція відбудеться у Німеччині 16-18 лютого. В ній приймуть участь близько 150 політиків світу, котрі обговорюватимуть глобальні загрози, серед яких збройні конфлікти й кліматичні зміни та масова міграція через них, тероризм, кібератаки. Цьогоріч на конференції очікується більша присутність країн Глобального Півдня.  

  • У січні поточного року президент виступив зі спеціальним зверненням перед учасниками Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі. Він заявив, що Володимир Путін вкрав принаймні 13 років миру - з початку війни в Сирії - та закликав світ змінитися.  
  • Від час поїздки до  Швейцарії голова України зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, обговоривши «багато важливих питань».