Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Зеленський у Німеччині зустрівся з Шольцем - обговорюють підтримку України у трьох сферах

Зеленський у Німеччині зустрівся з Шольцем - обговорюють підтримку України у трьох сферах
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Вдень у п’ятницю, 16 січня, президент України Володимир Зеленський прибув до Німеччини. У рамках візита він зустрівся з канцлером Олафом Шольцом, повідомляється в Офісі президента.  

Під час розмови лідери планують обговорити подальшу підтримку України в оборонній, політичній та фінансовій сферах. За підсумками переговорів заплановане підписання Угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Федеративною Республікою Німеччина.

Президент прибув до Німеччини вдень 16 лютого. До його планів входить також візит до Франції та участь у Мюнхенській безпековій конференції.

- Попереду два важливі дні... Нова архітектура безпеки для України, нові можливості, - зазначив Зеленський.

Він додав, що робить «все, щоб якнайшвидше закінчити війну на справедливих українських умовах та забезпечити надійний мир».

Зеленський у Німеччині. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Зеленський у Німеччині. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

  • Про заплановані візити президента до двох країн стало відомо вдень 15 лютого. У рамках візиту він виступить на головній сцені Мюнхенської безпекової конференції, а також проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях. Також заплановані переговори з віцепрезидентом США Камалою Гарріс, президентом Чехії Петром Павелом, прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та іншими лідерами держав і великих бізнесів. 
  • У січні поточного року Зеленський виступив зі спеціальним зверненням перед учасниками Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі. Він заявив, що Володимир Путін вкрав принаймні 13 років миру - з початку війни в Сирії, та закликав світ змінитися.