12 червня
Завантажити ще

Безуглу зняли з посади заступника голови комітету з нацбезпеки

Безуглу зняли з посади заступника голови комітету з нацбезпеки
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Комітет з питань безпеки, оборони та розвідки усунув народного депутата від "Слуги народу" Мар'яну Безуглу з посади заступника голови Комітету, яку вона займала з 2021 року. Про це повідомив народний депутат Вадим Іванченко.

- Я особисто голосував за. Вважаю, що у Верховній Раді на посадах мають бути люди, які посилюють наші позиції — у політичному та інформаційному просторах, - написав він у соцмережі.

У відповідь на це Безугла звернулася до комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки і заявила, що такі рішення можна приймати лише шляхом голосування у залі.

- Зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували. Я не здамся николи, і жодний шантаж не заставить мене відступити від принципів, роботи, боротьби і правди. Прикро за колег в Комітеті, як казала, якби кожен активно долучився до роботи з сектором нацбезпеки та оборони і не приймав конʼюнктурні рішення щодо того, щоб вигідно сказати, а що ні; то були б зовсім інші реалії. У нас війна! - написала Безугла.

26 листопада Безугла заявила, що головне військове командування України має бути замінене, оскільки воно не надало конкретного плану на 2024 рік. У відповідь на цю заяву пресслужба партії "Слуга народу" повідомила, що Безугла сама несе відповідальність за свої слова.

У грудні Безугла представила законопроєкт про мобілізацію, який передбачав обов'язковий призов жінок. Після критики Генштабу депутат прибрала цей пункт із документа.