12 червня
Завантажити ще

Привіт, мій друже: Туск і Зеленський зустрілися у Києві

Привіт, мій друже: Туск і Зеленський зустрілися у Києві
Фото: twitter.com/donaldtusk

Премʼєр-міністр Польщі Дональд Туск зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Києві. Про це він повідомив у своєму твіттері.

- Привіт, мій друже, - написав Туск та опублікував світлину, на якій стоїть з Зеленським біля Офісу президента України.

На відео, яке опублікував у своєму твіттері Володимир Зеленський, Дональд Туск зазначив, що це його перший закордонний візит на посаді премʼєр-міністра Польщі. Він назвав це абсолютно природним.

Зеленський назвав переговори з паном премʼєр-міністром Дональдом Туском дуже продуктивними щодо всіх аспектів двосторонніх відносин. 

- Є новий польський оборонний пакет. Ми цінуємо таку незмінну допомогу. Є нова форма нашої взаємодії заради більшого масштабу закупівель зброї для українських потреб – це польський кредит для України. Обговорили сьогодні з паном Премʼєр-міністром і можливості майбутнього спільного виробництва зброї. Дякую за підтримку України! - написав Володимир Зеленський.

  • Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск прибув до Києва вранці у понеділок, 22 січня. Свій візит до України він анонсував 12 січня в інтерв'ю найбільшим польським телеканалам TVP, TVN та Polsat.
  • 14 грудня президент Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з новим прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском та запросив його в Україну за найближчої нагоди.