12 червня
Завантажити ще

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск може відвідати Київ найближчими днями

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск може відвідати Київ найближчими днями
Фото: gov.pl

Дональд Туск може вперше відвідати Київ на посаді прем'єр-міністра Польщі найближчими днями. Про це він повідомив в інтерв'ю найбільшим польським телеканалам TVP, TVN та Polsat, яке дав 12 січня. Це також було перше інтерв'ю для Туска як прем'єр-міністр Польщі.

Дональд Туск розповів, що обговорить візит до України під час зустрічі із президентом Польщі Анджеєм Дудою, яка відбудеться у понеділок, 15 січня.

- Я піду до президента, зокрема, щоб поговорити про характер моєї місії - я буду в Києві найближчими днями, - сказав він.

Туск наголосив, що і для нього, і для президента "ситуація в Україні та на фронті є питанням номер один для безпеки Польщі".

- Є й інші питання, які потрібно вирішити, наприклад, пов'язані з інтересами польських перевізників, - додав прем'єр-міністр.

Дональд Туск зазначив, що це він звернувся до президента «з пропозицією провести особисту зустріч якнайшвидше», тому що внутрішня криза досягла «високої температури».

  • 13 грудня прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск та його уряд склали присягу у Президентському палаці у Варшаві.
  • Президент Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском та запросив до України.
Новини по темі: Польща Дональд Туск