Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Влада Дніпра спростувала інформацію про створення спецгруп для пошуку ухилянтів

Влада Дніпра спростувала інформацію про створення спецгруп для пошуку ухилянтів
Фото: ДДПУ

У Дніпрі не планують створювати спеціальні групи розшуку та дільниці для оповіщення військовозобов'язаних. Про це повідомила Дніпропетровська міська рада.

- 12 січня на сайті міськради з'явився проєкт рішення виконкому "Про створення дільниць оповіщення у м. Дніпро в особливий період". Проєкт не пройшов експертизи, після перевірки його було виключено із переліку проєктів виконкому, — йдеться у повідомленні.

Влада зазначила, що цей проєкт не було навіть винесено на розгляд виконкому і, відповідно, не було затверджено.

Згідно з пропозицією проєкту рішення, у Дніпрі планували створити спеціальні дільниці оповіщення для військовозобов'язаних та постачальників транспортних ресурсів. Планувалося використовувати приміщення районних адміністрацій і залучити співробітників територіальних центрів комплектування.

  • 12 січня радник президента Михайло Подоляк розповів, що Верховна Рада України готується розглянути законопроєкт про мобілізацію найближчими тижнями.
  • 11 січня Кабінет міністрів вирішив відкликати свій законопроєкт щодо змін у правилах мобілізації та військового обліку. Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що цього ж дня відомство представило нову редакцію законопроєкту.
  • 9 грудня KP.UA зібрала нестандартні способи, як українці ухиляються від служби у ЗСУ.