Завантажити ще

Умєров: Міноборони вже підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію

Умєров: Міноборони вже підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію
Фото: facebook.com/rustemumerov.ua

Міністерство оборони заявляє, що вже підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. Найближчим часом оновлений документ буде направлено на узгодження Кабінету міністрів. Про це повідомив голова відомства Рустем Умєров у Facebook

- Наша команда вже підготувала нову редакцію законопроекту з урахуванням усіх пропозицій, узгоджених у робочому порядку із депутатами на засіданнях комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Готові виносити його на узгодження уряду найближчим часом. Попередню редакцію законопроекту відкликали. Цей закон потрібен обороні нашої держави та кожному воїну, який зараз на фронті. Потрібен якнайшвидше, - резюмував Умєров.

Міністр також підтвердив, що після реєстрації законопроєкту в парламенті команда Міноборони, головнокомандувач Валерій Залужний, начальник Генштабу Сергій Шаптала брали участь в обговореннях та закритих нарадах та пояснювали необхідність цього рішення. Він також запевнив, що в Міноборони "почули та врахували усі застереження".

– Воїнам треба дати можливість відпочити. Це справедливо. Звільненим із полону треба дати вибір, чи залишатися в армії. Ті з них, хто вибере залишитися, потребуватимуть щонайменше кількох місяців відпустки. Це чесно. Терміновців треба нарешті відпустити додому. Це правильно. Наразі критично важливі для держави питання мобілізації, військового обліку та проведення ротацій – політизуються та гальмуються. Це неприпустимо за часів великої війни, - зазначив міністр.