Завантажити ще

Засідання Ради завершили достроково через вимогу нардепів відкликати Безуглу з комітету

Засідання Ради завершили достроково через вимогу нардепів відкликати Безуглу з комітету
Фото: t.me/irynagerashchenko

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук достроково завершив засідання 10 січня через блокування трибуни. Група народних депутатів вимагала поставити на розгляд питання про відкликання Мар'яни Безуглої з посади заступника голови безпекового комітету. Про це 10 січня повідомили парламентарі у своїх соціальних мережах.

- Схоже, конструктивної роботи не буде. Тому є пропозиція завершити на сьогодні засідання. Про час його продовження буде повідомлено додатково, - сказав Стефанчук під час прямої трансляції засідання, яку вів у TikTok член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

На розгляді питання про відкликання Безуглої наполягали, зокрема, члени фракцій "Європейська солідарність" і “Голос”, а також голова міжфракційного депутатського об'єднання "Розумна політика", ексспікер парламенту  Дмитро Разумков. 

Сама Мар'яна Безугла мовчки спостерігала за тим, що відбувається. У своєму фейсбуці вона написала: "За правду і на вогнищах спалювали". 

  • 5 січня комітет із питань нацбезпеки на своєму засіданні рекомендував парламенту відкликати Мар'яну Безуглу з посади заступниці голови комітету.
  • 8 січня регламентний комітет рекомендував парламенту шляхом голосування ухвалити рішення про відкликання Безуглої. Після відкликання із займаної посади, відповідно до закону, Безугла залишиться членом комітету з нацбезпеки.