Завантажити ще

РНБО зацікавилася "анонімними джерелами із оточення президента" у статті TIME

РНБО зацікавилася

Українські правоохоронці мають знайти "джерела в оточенні президента", які давали коментарі для статті TIME про Володимира Зеленського. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі УП live.

- У мене оця анонімність [джерел журналіста TIME] викликає багато запитань. Якщо в тебе є якась позиція, якщо ти вважаєш, що наша країна не може здобути перемогу, то ти не маєш права знаходитися у нашого президента…Ця анонімна підкилимність завдає величезної шкоди перш за все нашій країні…Я думаю, що наші органи мають дати відповідь, що ж це за аноніми, які не вірять у нашу перемогу, а знаходяться поруч із президентом, - заявив Зеленський. 

За словами Данілова, "нічого подібного з описаного у статті в коридорах влади не відбувається". Зокрема, стосовно втрат України у війні автор статті, на думку секретаря РНБО, користується російськими наративами.

Раніше радник голови Офіса президента Михайло Подоляк заявив, що стаття TIME є субʼєктивною точка зору журналіста Саймона Шустера. Подоляк також не розуміє, що таке анонімні джерела в оточенні президента. 

30 жовтня американський журнал Time випустив номер із Зеленським на обкладинці та опублікував статтю «Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я. Ніхто». Автор статті Саймон Шустер народився і багато років працював у Росії. У матеріалі йшлося про втому світу від війни в Україні та падіння підтримки Києва. Анонімні "джерела з оточення президента" заявили, що він "відчуває себе зрадженим своїми західними союзниками", а його віра в остаточну перемогу України “межує з месіанською". Також у матеріалі йдеться, що на фронті не вистачає людей.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TIME (@time)