21 травня
Завантажити ще

Зеленський з'явився на обкладинці номера TIME про “втому світу від війни в Україні”

Зеленський з'явився на обкладинці номера TIME про “втому світу від війни в Україні”
Фото: instagram.com/time

Володимир Зеленський з'явився на обкладинці випуску журналу TIME за листопад. Над фотографією президента України розмістили його цитату: «Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я. Ніхто». Матеріал авторства журналіста Саймона Шустера присвячений тому, що у світі падає підтримка України та зростає втома від війни.

- Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я. Ніхто, - сказав Зеленський в інтерв'ю TIME після поїздки до США у вересні.

За його словами, для того щоб вселяти цю віру союзникам, «віднімається вся ваша сила, ваша енергія. Ви розумієте? Усього потрібно так багато».

- Найстрашніше те, що частина світу вже звикла до війни в Україні. Втома від війни накочує хвилею. Ви бачите це у Сполучених Штатах, у Європі. І ми бачимо, що як тільки вони починають трохи втомлюватись, для них це стає як шоу, — заявив президент.

Саймон Шустер написав у своїй статті з посиланням на оточення Володимира Зеленського, що президент став менше жартувати й “відчуває себе зрадженим своїми західними союзниками”. Однак, як і раніше, категорично проти навіть тимчасового перемир'я з РФ.

– Для нас це означало б залишити цю рану відкритою для майбутніх поколінь. Можливо, це заспокоїть деяких людей усередині нашої країни та за її межами, принаймні тих, хто хоче за будь-яку ціну довести справу до кінця. Але для мене це проблема, бо в нас залишилася вибухова сила. Ми лише відстрочимо її детонацію… Для мене заморожування війни означає її програш, – пояснив український лідер.

Також він упевнений, що коли росіян не зупинити в Україні, бойові дії поширяться за її межі.

- Третя світова війна може розпочатися в Україні, продовжитися в Ізраїлі, а звідти переміститися до Азії, а потім вибухнути ще десь, - сказав він.

За словами Зеленського, законодавці США прямо запитали його, що станеться, якщо США не допоможе Україні.

Президент також сказав, що Україна програє від подій на Близькому Сході.

- Я не думаю, що Україна може дозволити собі втомитися від війни. Навіть якщо хтось втомлюється внутрішньо, більшість з нас цього не визнає, — сказав він.

Вперше після повномасштабного вторгнення Росії Володимир Зеленський з'явився у 2022 році на обкладинці травневого випуску TIME. У грудні журнал назвав президента України "Людиною 2022 року". Вперше Зеленський з'явився на обкладинці TIME у грудні 2019-го. Він став першим президентом України, який потрапив на обкладинку журналу. Усі матеріали про нього написав журналіст Саймон Шустер.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення TIME (@time)