Завантажити ще

Дружина Саакашвілі відвідала чоловіка уперше за два роки ув'язнення у Грузії

Дружина Саакашвілі відвідала чоловіка уперше за два роки ув'язнення у Грузії
Фото: facebook.com/RoelofsSandra

Дружина Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс уперше відвідала чоловіка після його затримання у Грузії. Про це колишня перша леді Грузії повідомила у своєму фейсбуці. Сандра Рулофс зазначила, що вони вже не разом.

- Мені знадобилося цілих два роки, перш ніж я була психологічно готова і достатньо впевнена, щоб піти відвідати Мішу в СІЗО. Після довгої зустрічі й щирої розмови можу сказати, що ми вже не разом. Бажаю йому свободи, здоров'я та щастя, — написала Сандра Рулофс.

Судячи з опублікованих фотографій, Сандра Рулофс відвідала Міхеїла Саакашвілі у клініці Vivamedi в Тбілісі, в якій він перебуває під вартою. Саакашвілі заарештували після повернення до Грузії у вересні 2021 року. 

Сандра Рулофс одружена з Міхеїлом Саакашвілі з 1993 року. Про своє розлучення подружжя офіційно не повідомляло. У пари є двоє синів: Едуард 1995 року народження і Ніколоз 2005 року народження.

У листопаді 2020 року українські ЗМІ повідомили про роман голови виконкому Нацради реформ України Міхеїла Саакашвілі та народного депутата України Єлизавети Ясько. Вони підтвердили стосунки у 2021 році. Влітку 2023-го ЗМІ повідомили, що в Ясько народилася дочка Жасмін від Саакашвілі. Наприкінці 2021 року Саакашвілі підтвердив, що має позашлюбну дочку Еліс-Марію від грузинської співачки Софо Ніжарадзе. Вона народила влітку 2020 року.

Фото: facebook.com/RoelofsSandra

Фото: facebook.com/RoelofsSandra

 

Новини по темі: Михайло Саакашвілі