Завантажити ще

У день 55-річчя Саакашвілі з'явилося рідкісне відео з його маленькою дочкою

У день 55-річчя Саакашвілі з'явилося рідкісне відео з його маленькою дочкою
Фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

У день 55-річчя Міхеїла Саакашвілі на його сторінці у Фейсбук з'явилося нове відео із позашлюбною дочкою екс-президента Грузії.

- Аліска вітає тата з Днем ​​народження, - йдеться під відео з дівчинкою, яка співає “Happy Birthday to You” біля новорічної ялинки.

Кохана політика, народний депутат України Ліза Ясько, записала у день народження Саакашвілі відео англійською мовою, пояснивши, що воно призначене, насамперед, для грузинської аудиторії.

– Сьогодні день народження Михайла Саакашвілі. І відео пост англійською, бо він здебільшого - для грузинської аудиторії! Я не буду виставляти фото чи ще щось, бо витримувати це все дуже боляче, як і кожне відео чи фото, що публікують останнім часом, і яке принижує Михайла та його гідність. Він не любить особливо свої дні народження. Мені він так казав. Тому, якісь святкування у цей день недоречні, - також написала у своєму фейсбуці Ясько.

Мер Львова Андрій Садовий написав, що цей день народження може стати останнім у житті Міхеїла Саакашвілі.

- Прозвучить жахливо, але цей день народження може стати останнім у житті Mikheil Saakashvili. Вже понад рік третій Президент Грузії та громадянин України сидить у тюрмі. Про умови його перебування там ми можемо зробити висновки за фото та відео, які відображають його зовнішній вигляд та стан. Все дуже погано, – йдеться у фейсбуці львівського градоначальника.

Садовий зазначив, що те, що зараз відбувається із Саакашвілі, - "сором для всього демократичного світу". За словами мера Львова, "негідно тримати у в'язниці людину, яка витягла Грузію з совдепівської прірви".

Наступного дня після дня народження, 22 грудня, відбудеться наступне слухання Тбіліського міського суду у справі Саакашвілі, пов'язане із відстроченням покарання колишньому президентові Грузії.

На початку грудня грузинські ЗМІ розповсюдили фотографії сильно схудлого Міхеїла Саакашвілі. 18 грудня в інтерв'ю “Главкому” Ліза Ясько підтвердила, то у нього деменція. За словами нардепа, рік тому у Саакашвілі почалися проблеми із пам'яттю. Вона пов'язала різке погіршення здоров'я екс-президента з неправильним виходом із голодування та неналежним утриманням політика у грузинській в'язниці. 19 грудня президент України Володимир Зеленський закликав Грузію дозволити Саакашвілі лікуватись за кордоном. Він попросив владу Грузії виявити милосердя, особливо у передріздвяний час.

Наприкінці 2021 року Міхеїл Саакашвілі вперше зізнався, що має маленьку дочку. Дівчинку звуть Еліса Марія. За інформацією ЗМІ, матір'ю дівчинки є грузинська співачка Софо Ніжарадзе, яка посіла дев'яте місце на Євробаченні у 2010 році. Вона народила доньку у червні 2020 року та проживала в США.

Новини по темі: Михайло Саакашвілі