Завантажити ще

Посол України протестував проти виступу Нетребко біля Берлінської опери

Посол України протестував проти виступу Нетребко біля Берлінської опери
Фото: facebook.com/annanetrebko

Посол України в Німеччині та ще близько 150 людей протестували проти виступу Анни Нетребко у Берлінської опери. Попри це опера "Макбет" з росіянкою в головній ролі пройшла з “бурхливими оплесками”. Про це повідомили DW та Berliner Zeitung.

Люди вийшли до Німецької державної опери Staatsoper Unter den Linden з прапорами України та плакатами з написами "Жодної сцени для Нетребко", "Увага! Російська культура — спонсор війни", "Чекістів до стінки".

Водночас наприкінці виступу в Берлінській опері Нетребко “аплодували стоячи” та кричали "Браво". Після закінчення опери демонстранти кричали глядачам «Ганьба!», «Немає сцени для російської пропаганди!» та «Росія – терористична держава!». Оратор також сказав у мегафон: “Де ваша совість? Ви розважаєтеся, доки росіяни вбивають наших людей». 

У новому сезоні Анна Нетребко виконуватиме в Німецькій державній опері партію леді Макбет в опері Верді. Напередодні прем'єри посол України в Німеччині Олексій Макеєв опублікував на сайті Change.org петицію проти виступу Анни Нетребко.

У березні 2022 року Берлінська опера вирішила, що Анна Нетребко не братиме участі в постановці "Турандот". Тоді Нетребко заявила, що “дистанціювалася” від керівництва РФ.

Цього літа виступи Нетребко скасували в Празі та Таллінні.