Завантажити ще

У Таллінні слідом за Прагою скасували концерт оперної співачки Ганни Нетребко

У Таллінні слідом за Прагою скасували концерт оперної співачки Ганни Нетребко
Фото: twitter.com/AnnaNetrebko

У Таллінні слідом за Прагою скасували концерт всесвітньо відомої російської оперної співачки Ганни Нетребко. Про скасування концерту на своєму сайті повідомила квиткова компанія Естонії Piletilevi. Також концерт прибрали із сайту Нетребко.

- Шановний покупець, повідомляємо, що концерт Анни Нетребко та Юсіфа Ейвазова, запланований на 14 листопада 2023 року (перенесення з 16.04.2021, потім 05.04.2023) у Таллінні, скасовується. Кошти за квитки будуть повернуті автоматично на рахунок, з якого вони були куплені, — йдеться на сайті з продажу квитків.

Анна Нетребко та її чоловік, азербайджанський оперний співак Юсіф Ейвазов мали виступити 14 листопада в Alexela Concert Hall. До скасування концерт двічі переносили. Організатором виступу вказано німецьку компанію BA Management GmbH. Концерт Нетребко та Ейвазова в Естонії мав бути першим у їхній кар'єрі. У програмі артистів значилися "найвідоміші твори Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Руджеро Леонкавалло, Петра Чайковського, Сергія Рахманінова та інших композиторів, які не втрачають своєї унікальності за всіх часів".

17 серпня концерт Анни Нетребко скасували у Празі. Виступ було заплановано на 16 жовтня у залі Муніципального будинку, що належить чеській столиці через однойменне акціонерне товариство.

Ганна Нетребко – одна з найбільш затребуваних сопрано у світі, проте після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Metropolitan Opera розірвала з нею контракт. Нетребко залишилася провідною солісткою Віденської опери.

У 2012 році Ганна Нетребко була довіреною особою президента Росії Володимира Путіна під час його передвиборчої кампанії. У 2014 році Нетребко передала мільйон рублів на відновлення театру «Донбас Опера» в окупованому Донецьку, сфотографувавшись при цьому зі зрадником України Олегом Царьовим на тлі “прапору” так званої “Новоросії”. МЗС Австрії тоді розкритикувало дії співачки.

Приблизно через місяць після початку повномасштабної війни Нетребко засудила війну та заявила, що зустрічалася з Путіним лише кілька разів. Юсіф Ейвазов у ​​лютому 2022 року також засудив війну з Україною, де "має багато близьких і друзів". У січні 2023 року Ганну Нетребко внесли до списку санкцій України.