Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

Подоляк відреагував на невизнання ООН геноциду в Україні: За їх логікою, ракети летять на міста «по-доброму»

Подоляк відреагував на невизнання ООН геноциду в Україні: За їх логікою, ракети летять на міста «по-доброму»
Фото: Міськрада Маріуполя.

Заява ООН про нібито відсутність достатніх доказів геноциду, який вчиняють російські військові в Україні, демонструє «нескінченний майстер-клас політичної беззубості і непрямого заохочення злочинця". Про це на своїй твіттер-сторінці написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

- Ще б пак, адже росіяни прийшли нас вбивати... по-доброму, масово. Саме українців, але без умислу. І ракети летять на міста щоночі, так само по-доброму. І спроба зруйнувати енергетичну інфраструктуру взимку, щоб люди гинули від морозів - абсолютно випадкова, - написав радник.

Він додав, що за «логікою ООН повномасштабна війна, що йде вже більше 550 днів і коли сотні українських міст і сіл були стерті з лиця землі, вкладається в рамки допустимого не-геноциду".

- І офіційні заклики "вбий українця!" не мають умислу. І тортури у фільтраційних таборах з примусом відмовитися від української ідентичності і нав'язати російську - теж з любов'ю. Міністерство любові. Ах так, росіяни ще не діють так, як у Руанді, не вбивають людей мільйонами. Ось якби українці добровільно виходили на дорогу, ставали на коліна, покірно віддавали голову російському солдату, щоб він її відрізав, масово, для протоколу, тоді так. Тоді мова йде про геноцид, - наголосив Подоляк.

За його словами, в такому разі, за думкою ООН, мова йде про нібито "правильну війну", де трохи ріжуть, палять, ґвалтують на етнічно-державному ґрунті.

- І нехай собі продовжують, так, пане Мьосе? Вони мають право, тому що ООН це заохочує, так? – підсумував Подоляк.

4 вересня голова Міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні  Ерік Мьосе заявив, що вона ще не дійшла висновку про можливий геноцид з боку Росії. 

Новини по темі: геноцид Михайло Подоляк