Завантажити ще

Кулеба втомився спростовувати “безглузді аргументи” Орбана: Це все бла-бла-бла

Кулеба втомився спростовувати “безглузді аргументи” Орбана: Це все бла-бла-бла
Фото: REUTERS/Alina Smutko

Глава МЗС Дмитро Кулеба відреагував на останні заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, зокрема, що Україна не зможе виграти війну, бо Росія має більше солдатів. Про це він сказав в інтерв'ю Bild, Welt та Politico. 

- Я втомився спростовувати ці безглузді аргументи. Ми від початку чули, що Україна приречена. Щоразу, коли ми досягаємо успіху на полі бою, ці голоси стають тихішими, але потім повертаються. Це все бла-бла-бла. Ці люди говорять, щоб говорити, щоб просувати свої оповіді, доки ми прокладаємо шлях до перемоги, — заявив Кулеба.

Також міністр закордонних справ сказав, що не бачить в Орбані союзника російського президента Володимира Путіна.

- Сподіваюся, він все ще союзник ЄС і НАТО. Але політичне розуміння його кабінету дуже схоже на Кремль, — зазначив Кулеба.

Стосовно заяви Орбана про те, що Україна більше не є суверенною країною, оскільки вона залежить від зброї та фінансової допомоги Заходу, Кулеба відповів, що це "викривлена інтерпретація реальності". Глава МЗС вважає, що Орбан озвучує такі заяви, оскільки має власні внутрішньоугорські занепокоєння.

- Угорщина відчайдушно бореться за кошти ЄС, щоб зберегти свою макрофінансову стабільність і уникнути заворушень в країні, – прокоментував Дмитро Кулеба.

27 червня в інтерв’ю Bild лідер Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна більше не є суверенною державою, оскільки стала залежною від допомоги США і Заходу. Він заявив, що мир буде, “якщо американці вирішать, що хочуть миру”.