Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

МЗС відреагувало на скандальну заяву Орбана про "фінансово неіснуючу Україну"

МЗС відреагувало на скандальну заяву Орбана про
Фото: facebook.com/UkraineMFA

В українському МЗС відреагували на скандальну заяву угорського прем'єра Віктора Орбана про "фінансово неіснуючу Україну". Політику порадили глянути правді у вічі, адже саме допомога українцям забезпечує мирне небо над Будапештом та іншими європейськими містами. Про це написав речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у Facebook.

- Чергова антиукраїнська заява. Абсолютно не дивуємося, що вона отримала миттєву схвальну реакцію у Москві. Цинічно те, що угорське керівництво висловлюється про фінансові питання інших країн, коли сама Угорщина отримує чималі гроші від ЄС для підтримки своєї економічної стабільності.

Закликаємо Віктора Орбана подивитись правді у вічі: підтримка України – не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує насамперед у свою власну безпеку, – написав він.

Ніколенко наголосив, що українці ціною власних життів забезпечують мирне небо над Європою і, зокрема, Будапештом. За його словами, влада Угорщини має бути вдячна за це, а не підігравати агресорові, який розв'язав війну.

Раніше Орбан зробив чергову скандальну заяву про Україну. Він стверджує, що Україна не здатна фінансувати себе. Коментуючи різке підвищення цін в Угорщині та Європі, він різко висловився про Україну. На його думку, від Брюсселя не слід очікувати на "прорив у наданні допомоги для стримування воєнної інфляції". При цьому він стверджує, що Україна не здатна фінансувати свої потреби, а війна нібито триває лише коштом партнерів.