Завантажити ще

В Офісі президента анонсували кадрові рішення через стан укриттів протягом тижня

В Офісі президента анонсували кадрові рішення через стан укриттів протягом тижня
Фото: t.me/OleksiyKuleba

Кадрові рішення стосовно посадовців через критичний стан укриттів очікуються протягом тижня. Про це в ефірі телемарафону заявив заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба. За його словами, чиновників чекає дисциплінарна відповідальність - звільнення або догана, залежно від стану укриттів у місті чи регіоні.

- Київ, Херсон, Чернігів, Харків, Миколаїв, Одеса, Суми, Дніпро, Конотоп, Біла Церква - в цих містах визнано незадовільний стан укриттів, - також написав Кулеба у своєму телеграм-каналі.

У ефірі телемарафону він додав, що “ганебна” та критична ситуація з укриттями склалася у Запоріжжі та в Житомирському районі. До відповідальності притягнуть посадові особи, які відповідають за утримання сховищ в населених пунктах.  “Мова йде про керівні посади”, - підкреслив Олексій Кулеба.

23 червня пройшло засідання Ради національної безпеки та оборони, на якому першочерговим було питання щодо стану бомбосховищ в Україні. Доповідали про ситуацію міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Володимир Зеленський заявив, що “висновки невтішні” майже по всій країні. Президент анонсував «кадрові рішення». Прем’єр-міністр України Денис Шмигал заявив, що 77%  сховищ в Україні готові до використання, вони можуть забезпечити лише половину потреб українців. Решта укриттів виявились або непридатними, або були зачинені на момент перевірки.