Завантажити ще

Шмигаль анонсував кадрові перестановки після перевірки укриттів

Шмигаль анонсував кадрові перестановки після перевірки укриттів
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Після перевірки всіх бомбосховищ у країні члени Ради національної безпеки та оборони ухвалили низку кадрових рішень. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі, але подробиць розкривати не став.

Як зазначив глава уряду, під час перевірок було оглянуто близько 63 тисячі бомбосховищ, з яких готові до використання лише 77% укриттів.

- Підбили підсумки перевірок укриттів по всій Україні. Комісії МВС разом із ДСНС оглянули близько 63 тисяч об'єктів. 77% укриттів готові до використання. Інша частина або непридатна або була закрита на момент перевірки. Придатне укриття може забезпечити лише половину потреб українців, - заявив Шмигаль.

За його словами, відповідальність за це понесуть представники місцевої влади - їм загрожує догана чи звільнення.

- Відповідно, за деякими областями та районами буде прийнято кадрові рішення: як догани, так і звільнення керівників. На початку наступного тижня Кабінет Міністрів запропонує укази на підпис президенту, - сказав Шмигаль.

Перевірку всіх укриттів у країні було ініційовано владою після загибелі трьох людей у ​​Києві біля закритого бомбосховища. Тоді в Деснянському районі столиці впали уламки ракет, а люди, що зібралися, не змогли потрапити в закриту будівлю, що призвело до трагедії. Правоохоронці затримали вже чотирьох осіб – першого заступника Деснянської РДА, директора медустанови та його заступника, а також охоронця.