23 вересня
Завантажити ще

Президент Південної Кореї на прохання Байдена заспівав пісню American Pie на вечері у Білому домі

Президент Південної Кореї на прохання Байдена заспівав пісню American Pie на вечері у Білому домі
Фото: REUTERS/Evelyn Hockstein

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заспівав пісню American Pie на державній вечері у Білому домі. Про це повідомив The Telegraph. Вечеря відбулася після завершення шестиденного візиту південнокорейського лідера до США. Президент Джо Байден запросив свого колегу на сцену наприкінці заходу.

- Ми знаємо, що це одна з ваших улюблених пісень, American Pie, - заявив Байден, на що Юн Сок Йоль сказав, що любить цю пісню ще зі школи.

Короткий виступ південнокорейського лідера а капела викликала бурхливе захоплення гостей державної вечері, серед яких була Анджеліна Джолі з 21-річним сином Меддоксом, який навчався у Сеулі. Під кінець пісні Джо Байден подарував колезі гітару, підписану автором пісні Доном Макліном.

American Pie - фолк-рокова пісня, написана американським автором-виконавцем Доном Макліном для однойменного альбому 1971 року. Президент Південної Кореї відомий як шанувальник караоке.

На державній вечері у Білому домі було близько 200 гостей. Візит президента Південної Кореї відбувся на тлі побоювань щодо ядерного нарощування Північної Кореї. Сеул підтвердив своє зобов'язання, дане 50 років тому, не створювати ядерну зброю. Проте вперше з 1991 року американські підводні човни з балістичним озброєнням зайдуть у порти Південної Кореї на знак підтримки перед загрозами Пхеньяну. Байден наголосив, що ядерна зброя США не буде розміщена на території Південної Кореї.

На спільній пресконференції президент Джо Байден заявив, що на переговорах вони підтвердили спільне зобов'язання стояти разом з народом України проти зазіхань Росії на його свободу, територіальну цілісність і демократію. Американський лідер підкреслив, що рішуча підтримка Північної Кореї є важливою, тому що кричуще порушення Росією міжнародного права має значення для народів у всьому світі, а не лише в Європі.

Сеул може вийти за рамки гуманітарної та економічної допомоги Україні, якщо вона зазнає великомасштабного нападу на цивільних. Про це раніше заявив президент Південної Кореї Юн Сок Йоль в інтерв’ю Reuters.