6 червня
Завантажити ще

Заступник міністра оборони Дейнега написав заяву на звільнення, але виявилося - пожартував

Заступник міністра оборони Дейнега написав заяву на звільнення, але виявилося - пожартував
Фото: facebook.com/deynega

Засновник фонду «Повернися живим» Віталій Дейнега, призначений місяць тому заступником міністра оборони, заявив про звільнення. Зображення заяви він опублікував у Facebook.

- Приєднуюсь до флешмобу Василя Коряка. Рєзніков Олексій дякую за цей незабутній місяць! Далі якось без мене, – написав він.

Таким чином він нібито підтримав звільнення командира батальйону патрульної поліції міста Біла Церква Василь Коряк із позивним "Танцюристом". Незадовго до поста Дейнегі рапорт на звільнення написав Коряк, додавши, що після звільнення зі служби поїде до Польщі. Пізніше він зізнався, що цей пост був першоквітневим жартом. Дейнега теж пожартував за товаришем по службі.

Віталій Дейнега – засновник благодійного фонду "Повернися живим". У лютому 2023 року його призначили заступником міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. У 2014 році йому вручили Орден За заслуги ІІІ ступеня. 2016 року він отримав медаль За сприяння Збройним Силам України, а 2019 року – Хрест Івана Мазепи за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, активну благодійну та гуманістичну діяльність.