Завантажити ще

Засновника фонду «Повернись живим» Дейнегу призначили заступником міністра оборони

Засновника фонду «Повернись живим» Дейнегу призначили заступником міністра оборони
Фото: facebook.com/deynega

Кабінет міністрів призначив засновника фонду «Повернись живим» Віталія Дейнегу заступником міністра оборони з питань цифрового розвитку, а експосла в Канаді Андрія Шевченка - заступником з питань європейської інтеграції. По це повідомила пресслужба уряду.

- Завтра перший робочий день. Отже, перше моє інтервʼю, як і обіцяв, буде через 100 днів (1 червня). Дам його Соні Кошкіній. Бажано особисто у Києві. До того часу - жодних коментарів, журналістів попрошу поставитись до мого рішення з розумінням, - написав Дейнега у фейсбуці, коментуючи своє призначення.

13 лютого Дейнега підтвердив чутки, що його кандидатуру розглядають на посаду заступника міністра оборони Олексія Резнікова. За словами Дейнеги, він не раз отримуав подібні пропозиції від уряду. У 2020 році він передав керівництво фондом, а у 2021-му - вийшов із наглядової ради.

Наприкінці січня Міністерство оборони опинилось в епіцентрі скандалу через закупівлю продуктів для ЗСУ за завищеними цінами. На тлі цього у відставку подав заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов. 14 лютого Кабмін призначив першим заступником міністра оборони колишнього командувача ООС Олександра Павлюка. Таким чином, у Резнікова наразі троє заступників.