Завантажити ще

Заступник Кличка розповів, чому скоротили комендантську годину і скільки зараз людей у Києві

Заступник Кличка розповів, чому скоротили комендантську годину і скільки зараз людей у Києві
Фото: facebook.com/povoroznyk.m

Комендантську годину в Києві скоротили з економічних причин. Про це перший заступник мера Микола Поворозник сказав в інтервʼю Obozrevatel.

- Я не скажу, що ми орієнтуємося на всіх інших, ми орієнтувались на економічну активність. Люди час від часу не встигають після роботи в магазин, щоб купити продукти. Тому ми збільшили можливості для економіки міста. Поспілкувалися, порадилися з відомствами, і мер звернувся з ідеєю про скорочення комендантської години – тож спільно ухвалили таке рішення, - розповів він.

Поворозник додав, що в Києві були різні протяжності комендантської години, і кожна з них мала різний функціонал. Зараз уся Україна, крім прифронтових областей, перейшла на формат з 00:00 до 05:00. 

За словами Миколи Поворозника, зараз у столиці приблизно 3,5 млн містян. До війни було трохи більше чотирьох мільйонів мешканців.

– Нині практично всі повернулися додому… В основному – не повернулися діти. На кінець березня 2022 року в нас було десь близько 800 тисяч мешканців. Люди почали повертатися десь приблизно з травня, - сказав заступник голови КМДА.

Зараз у Києві близько 235 тисяч зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, із них понад 42 тисячі дітей. 

З 26 березня в Києві на годину скоротили комендантську годину, вона триватиме від 00:00 до 05:00. З травня 2022 року режим обмежень діяв з 23:00 до 05:00.