Завантажити ще

ВАКС ухвалив рішення про конфіскацію київського ТРЦ Ocean Plaza

ВАКС ухвалив рішення про конфіскацію київського ТРЦ Ocean Plaza
Фото: Соколовська Інна / УНИАН

ВАКС ухвалив рішення конфіскувати українські активи Аркадія Ротенберга, серед яких ТРЦ Ocean Plaza. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова фракції «Слуга народу» в Верховній Раді України Давид Арахамія.

Якщо сторона відповідача не захоче оскаржити його в апеляційному порядку, рішення вступить в силу через 10 днів.

- Але шансів на успіх у них немає. Майно близького друга Путіна перейде у власність держави й буде передане в управління Фонду держмайна. Ми попереджали, що російські олігархи заплатять за злочини проти України. У гру вступають механізми притягнення росіян до юридичної відповідальності. Маємо нарешті міжнародний ордер на арешт Путіна, судові вироки проти російських олігархів. Далі буде більше. Ми змусимо їх за все заплатити! – написав Арахамія.

ВАКС конфіскував на користь держави 88,89% акцій PIN банку, які належать російському олігарху Євгену Гінеру, наприкінці лютого. Тоді Арахамія анонсував, що наступним на черзі буде Ocean Plaza. ТРЦ належить російському олігарху Аркадію Ротенбергу, чиї компанії збудували так званий "Кримський міст". Росіянин перебуває під санкціями РНБО з травня 2018 року.