2 жовтня
Завантажити ще

ВАКС зареєстрував позов про націоналізацію Ocean Plaza

ВАКС зареєстрував позов про націоналізацію Ocean Plaza
Фото: Соколівська Інна/УНІАН

Вищий антикорупційний суд зареєстрував позов Міністерства юстиції щодо конфіскації активів російського бізнесмена Аркадія Ротенберга. У ньому також йдеться про передачу торгово-розважального центру Ocean Plaza у Києві на користь держави. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

- Як і обіцяв, ТРЦ Ocean Plaza наступний у черзі на конфіскацію. Сьогодні Вищий антикорупційний суд зареєстрував позов Міністерства юстиції України щодо конфіскації активів друга російського диктатора Аркадія Ротенберга та його сина Ігоря, - написав Арахамія.

За його словами, крім ТРЦ суд може націоналізувати землю та нерухомість у столиці, яка належить росіянину.

- У пакеті – Ocean Plaza, земля та квартири у Києві. Це майно стане власністю держави. Воно відшкодує якусь частку шкоди, заподіяної російською агресією. Ми попереджали, що за злочини Росії заплатять російські олігархи. Це відбувається сьогодні. І так буде в майбутньому, - наголосив він.

Наприкінці лютого ВАКС конфіскував на користь держави 88,89% акцій PIN банку, які належать російському олігарху Євгену Гінеру. Тоді Арахамія анонсував, що наступним на черзі буде Ocean Plaza. ТРЦ належить російському олігарху Аркадію Ротенбергу, чиї компанії збудували так званий "Кримський міст". Росіянин перебуває під санкціями РНБО з травня 2018 року.