19 червня
Завантажити ще

Олексій Резніков прибув на «Рамштайн-9» в штаб-квартиру НАТО (оновлено)

Олексій Резніков прибув на «Рамштайн-9» в штаб-квартиру НАТО (оновлено)
Фото: Olivier Matthys/Pool via REUTERS

У Брюсселі розпочалося девʼяте засідання у форматі «Рамштайн». Міністр оборони України Олексій Резніков прибув до штаб-квартири НАТО та продемонстрував журналістам хустку з винищувачем у кулуарах зустрічі, передає Reuters.

Перед засіданням міністри оборони США і України провели двосторонню зустріч. Про це у своєму фейсбуці повідомив Олексій Резніков.

- Провів двосторонню зустріч з моїм другом і другом України Міністром оборони США Ллойдом Остіном ІІІ. Подякував за лідерство, яке дозволило об’єднати 50 країн-учасниць Контактної групи у форматі «Рамштайн» та залучити безпрецедентну допомогу усього вільного світу. Сподіваємось на продуктивну роботу з партнерами для послідовного збільшення спроможностей Сил оборони України. Мета незмінна – звільнення усіх наших територій у міжнародно визнаних кордонах, гарантії суверенітету та територіальної цілісності України, - написав він.

Ллойд Остін опублікував відео зустрічі з Олексієм Резніковим у своєму твіттері. Він написав, що йому завжди приємно зустрітися з хорошим другом та українським колегою.

- Понад 50 країн-учасниць UDCG (Ukraine Defense Contact Group, - Авт.) об’єдналися з вами в цій боротьбі за суверенітет та самооборону України, - зазначив міністр оборони США.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг перед засіданням закликав до більшої підтримки України. Він заявив, що немає жодних ознак того, що президент Росії Путін готується до миру. За його словами, члени Альянсу також вживатимуть заходів для поповнення своїх запасів боєприпасів та шукатимуть способи кращого захисту критичної підводної інфраструктури.

- Союзники також почнуть обговорювати нову обіцянку про інвестиції в оборону, щоб переконатися, що ми продовжуємо інвестувати більше в оборону, – сказав Столтенберг.

Олексій Резніков 13 лютого відбув на засідання Контактної групи з питань оборони України. Дев'ята зустріч у форматі "Рамштайн" проходить у штаб-квартирі НАТО.