13 червня
Завантажити ще

Резніков з оптимізмом вирушив на дев'яте засідання у форматі "Рамштайн"

Резніков з оптимізмом вирушив на дев'яте засідання у форматі
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Міністр оборони України Олексій Резніков вирушив на дев'яте засідання у форматі "Рамштайн". Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

- Відбув на чергову зустріч у форматі «Рамштайн». Маю честь дев’ятий раз очолювати об’єднану команду з представників Міноборони, розвідки, Генерального штабу та наших дипломатів, яка інтенсивно працюватиме з партнерами найближчі дні. Темп надзвичайно високий, - написав Резніков.

За словами міністра, серед основних питань зустрічі - захист неба, розбудова танкової коаліції та формування запасу боєприпасів.

- Головні питання порядку денного: захист українського неба, у тому числі – через залучення авіаційної платформи; розбудова «танкової коаліції»; формування запасу міцності по боєприпасам; тренінгові програми для наших воїнів; стабільність підтримки – логістика, обслуговування, ремонт, практична реалізація «Військового шенгену», - розповів він.

Олексій Резніков додав, що напередодні мав низку розмов з партнерами. За словами міністра оборони, “їхня залученість та підтримка дають оптимізм”.

Наступне засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн», організоване США, відбудеться у штаб-квартирі НАТО 14 лютого. "Рамштайн"-8 пройшов 20 січня.