Завантажити ще

Безугла та Подоляк пояснили, чому Резнікова передумали звільняти з Міноборони

Безугла та Подоляк пояснили, чому Резнікова передумали звільняти з Міноборони
Фото: t.me/militarymediacenter

Процес зміни міністра оборони України призупинили через новий можливий наступ Росії. Про це заявила народний депутат Мар'яна Безугла.

На своїй сторінці у фейсбуці заступник голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки написала, що цього тижня відставок та призначень у Міноборони і Мінстратегпромі не буде. 

У коментарях вона додала, що процес призупинили через “ризики для системи в цілому перед зустріччю у форматі "Рамштайн" та враховуючи можливий наступ”.

Раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив під час телемарафону, що міністр оборони Олексій Резніков був вкрай ефективним у комунікації з партнерами.

- Війна не закінчилась, в нас надто складні перемовини щодо ракет підвищеної дальності,  штурмової авіації, логістичного забезпечення снарядами. Нам потрібно дуже багато і патронів, і снарядів, і амуніції. Цим постійно займався Резніков, в нього були чудові особисті стосунки. Переговори - це не тільки математичні формули, але й особисті стосунки та довіра, - пояснив він.

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Увечері у неділю голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Олексій Резніков переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Глава ГУР Кирило Буданов очолить Міністерство оборони.

Резніков після цього заявив у коментарі для "Фактів ICTV", що йому не надходила така пропозиція. Він сказав, що не пішов би на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. 

Вранці 6 лютого Арахамія написав, що кадрових ротацій у сфері оборони цього тижня не буде.