2 жовтня
Завантажити ще

Арахамія: Зміни міністра оборони на цьому тижні не буде

Арахамія: Зміни міністра оборони на цьому тижні не буде
Фото: t.me/David_Arakhamia

Кадрових ротацій у сфері оборони цього тижня не буде. Про це вранці 6 лютого повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

- Очікуємо на призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни у сфері оборони протягом цього тижня не відбуватимуться, - написав народний депутат у своєму телеграм-каналі у понеділок.

Увечері у неділю Давид Арахамія підтвердив повідомлення ЗМІ про те, що глава Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов очолить Міноборони замість Олексія Резнікова. Резніков, у свою чергу, буде міністром з питань стратегічних галузей промисловості замість Павла Рябікіна.

Також нардеп написав, що в.о. глави МВС Ігор Клименко стане міністром внутрішніх справ, а в.о. глави СБУ Василь Малюк - головою Служби безпеки України.

Міністр оборони Олексій Резніков після цього заявив у коментарі для "Фактів ICTV", що йому не надходила пропозиція переведення на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. За словами Резнікова, якби він її отримав, то відмовився б. Він пояснив це тим, що не має експертизи, яка дозволяла б йому якісно бути таким міністром.

На пресконференції у неділю, 5 лютого, Олексій Резніков прокоментував чутки про відставку з посади міністра оборони. Він заявив, що залишиться у команді президента, і висловив упевненість у тому, що знайде собі застосування.