Завантажити ще

Резніков: проти Лієва нічого немає, окрім фейка про російський паспорт

Резніков: проти Лієва нічого немає, окрім фейка про російський паспорт
Фото: facebook.com/liievaleksandr

Публічних претензій до роботи тимчасово виконуючого обов'язки департаменту військово-технічної політики Міноборони Олександра Лієва не було. При вступі на посаду він пройшов усі перевірки. Про це на брифінгу заявив міністр оборони Олексій Резніков, повідомила LIGA.net.

- Які у вас претензії до Лієва - фейковий паспорт, який у нього нібито був? А чи є до нього правоохоронні органи питання щодо корупційних ризиків? Я не чув, не зустрічав… Усі процедури пройдені, ні в кого не виникло питань. Потім з'являється фейковий паспорт і починається колотнеча. Хіба це справедливо? – сказав міністр.

Резніков додав, що навіть у разі оголошення чиновнику про підозру ще не йдеться про пред'явлення обґрунтованого звинувачення.

1 лютого Лієв написав заяву про звільнення з посади тимчасово виконуючого обов'язки департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони.

31 січня голова правління організації “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін звинуватив Лієва у блокуванні доступу ЗСУ до українських маяків, закликах "почути Крим", підтримці псевдореферендуму. Лієв відповів, що це передрук матеріалів кількох попередніх інформаційних кампаній проти нього.

2 лютого журналіст УП Михайло Ткач звинуватив Олександра Лієва у наявності російського паспорта, а потім видалив свій запис. Ткач вибачився перед екс-чиновником Міноборони.