Завантажити ще

Журналіст УП Михайло Ткач вибачився перед вже ексчиновником Міноборони Лієвим

Журналіст УП Михайло Ткач вибачився перед вже ексчиновником Міноборони Лієвим
Фото: facebook.com/mixailotkach

Журналіст «Української правди» Михайло Ткач вибачився перед вже ексчиновником Міністерства оборони Олександром Лієвим, якого напередодні звинуватив у наявності російського паспорту.

- Найгірше, що може бути - це неправда.  Вчора я помилився.  Я приношу вибачення Олександру Лієву.  Інформація про російський паспорт Олександра Лієва, опублікована вчора, не відповідає дійсноті.  Причини виглядатимуть як спроби виправдовування. А це точно не той шлях яким варто йти, якщо ти переконався у своїй неправоті.  Наша новина з самого початку була опублікована з позицією пана Лієва. Мій допис заблокував фейсбук через публікацію особистих даних.  Приношу вибачення читачам Української правди, - написав Ткач в фейсбуці. 

2 лютого Ткач опублікував у Фейсбуці фотографію паспорта громадянина РФ, який нібито належить Лієву. Чиновник заперечив і пояснив, що у фейковому документі не його фотографія, а також неправильно вказане його прізвище та місце народження.

1 лютого голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін пригадав "темне минуле" Лієва, коли він був міністром курортів і туризму у Криму за президента Віктора Януковича. Шабунін написав, що восени 2013 року Олександр Лієв заявив "Служу отечеству!" після того, як отримав у Сімферополі "імператорський орден Святої Анни". Це нагорода від Марії Романової, яка очолює Російський імператорський дім нащадків Романових. 

3 лютого в Міноборони повідомили, що Лієв звільнився за власним бажанням та що відомство не має підтверджень російського паспорту Лієва.