26 березня
Завантажити ще

Росія не полишила своїх намірів отримати іранські балістичні ракети

Росія не полишила своїх намірів отримати іранські балістичні ракети
Фото: facebook.com/yuriy.ignat

Росія не залишила спроб отримати іранські балістичні ракети, проти яких Україна поки що не має засобів. Про це речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат сказав в ефірі національного телемарафону, повідомив УНІАН.

- Росія не полишила своїх намірів отримувати від Ірану і безпілотники-камікадзе і, певним чином, ракети, про які було оголошено раніше - Fateh та Zolfaghar. Це балістика, проти балістики ми не маємо сьогодні засобів, – заявив він.

Ігнат нагадав, що зараз балістика у РФ є і у вигляді комплексу повітряного базування "Кинджал", який б'є по балістичній траєкторії. До того ж ракети Х-22, а також зенітні ракети С-300 та С-400 б'ють по балістичній траєкторії.

Спікер Повітряних сил ЗСУ наголосив на важливості надання Україні Patriot PAC-3 та SAMP-T, які можуть збивати балістичні ракети. Італія, Франція заявили про готовність передавати ці системи Україні, про що зараз активно йдуть обговорення після "Рамштайну".

Видання The Washington Post у жовтні повідомило, що Іран, окрім ударних дронів Shahed, нібито погодився надати Росії ракети «земля-земля».