Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кирило Буданов: Іран поки що не поставив Росії жодної балістичної ракети

Кирило Буданов: Іран поки що не поставив Росії жодної балістичної ракети
Фото: Ковальчук Віктор / УНІАН

Станом на початок грудня Іран так і не поставив Росії жодної балістичної ракети. Про це в ефірі телемарафону розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, пише “Українська правда”.

Голова МЗС Дмитро Кулеба сказав у свою чергу на своєму онлайн-брифінгу у вівторок, що Україна уважно стежить за кожним кроком Ірану у питанні військово-технічної співпраці з РФ.

- Наш сигнал був для них чітким. Перше: або ви зупиняєтеся, або зіткнетеся з комплексом найбільш тяжких для себе наслідків. Друге: якими б не були переваги для вас від співпраці з РФ - від постачання дронів або іншої зброї, негативні наслідки переб'ють і переважать якісь позитивні наслідки, - заявив міністр.

За словами Кулеби, "усі раціональні аргументи свідчать про те, що ця співпраця має бути згорнута”. Але яке остаточне рішення ухвалять у Тегерані - “ми незабаром побачимо й діятимемо  відповідно".

Кирило Буданов також повідомив, що у Росії залишилося ракет ще на кілька масованих ракетних ударів по Україні, “запаси високоточного озброєння у РФ вже підходять до завершення”. 

- Вони вже давно увійшли в критичний мінімум. Проте, як бачимо, вони вирішили йти до кінця, тобто до нуля, - заявив він.

Буданов запевнив, що виробництво нових ракет у РФ “абсолютно мізерне” у порівнянні з тією кількістю, яку вона застосовує.

З 10 жовтня Росія завдала вісім масованих ракетних обстрілів по енергетичній системі України. Остання була 5 грудня. Видання The Washington Post 16 жовтня повідомило, що Іран, окрім ударних дронів, погодився надати Росії ракети «земля-земля».