26 березня
Завантажити ще

Суд узяв під варту помічника ексзаступника міністра Лозинського, який попався на хабарі

Суд узяв під варту помічника ексзаступника міністра Лозинського, який попався на хабарі
Фото: espreso.tv

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід помічникові колишнього заступника міністра розвитку громад і територій Василя Лозинського. Підозрюванного відправили під варту із правом вийти під заставу у розмірі 805 200 гривень. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- 24 січня суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання детектива НАБУ і застосував до ймовірного пособника у справі про надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад запобіжний захід у вигляді утримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 805 200 гривень, - говориться у повідомленні ВАКС.

Як зазначили у відомстві, термін утримання під вартою заарештованого – до 21 березня. У разі внесення підозрюваним застави його зобов'яжуть прибувати на кожну вимогу до слідчого, не залишати Львівську область без дозволу слідчого, а також здати на зберігання закордонний паспорт.

СПРАВА ЛОЗИНСЬКОГО

21 січня НАБУ повідомило про затримання заступника міністра розвитку громад і територій Василя Лозинського при отриманні хабара у розмірі 400 тисяч доларів. За версією слідства, чиновник отримав гроші за допомогу в укладанні контрактів на закупівлю генераторів. У НАБУ підкреслили, що викрили злочинне угруповання з розкрадання бюджетних коштів, членом якого був Лозинський.

22 січня прем'єр-міністр Денис Шмигаль екстрено скликав Кабмін. На засіданні уряд ухвалив рішення про звільнення Лозинського з посади заступника міністра.