31 травня
Завантажити ще

Ірина Мудра: Завершуємо підготовку позову про стягнення активів Олега Дерипаски

Ірина Мудра: Завершуємо підготовку позову про стягнення активів Олега Дерипаски
Фото: facebook.com/iryna.mudra.7

З дня на день Міністерство юстиції України планує звернутись до ВАКСу з позовом про стягнення українських активів російського олігарха Олега Дерипаски. Про це в інтерв’ю kp.ua розповіла заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра. 

 «Завершуємо підготовку позову про стягнення активів Олега Дерипаски. В перших числах січня плануємо подати до ВАКСу», - сказала Ірина Мудра.

В минулому році, за словами заступниці міністра юстиції України, Мін’юст подав вісім позовів щодо стягнення активів осіб, які потрапили в санкційні списки РНБО України.

«Наразі ми подали вже вісім позовів: щодо стягнення активів Володимира Євтушенкова (російський олігарх. - Авт.), Анатолія Торкунова (російський дипломат, МДІМВ МЗС Росії. - Авт.), Андрія Фалалєєва (ректор Кримського університету. - Авт.), Олега Полухіна (ректор Білгородського університету. - Авт.), Романа Лябіхова (депутат Держдуми РФ. - Авт.), Бориса Пайкіна (депутат Держдуми РФ. - Авт.), Віктора Януковича (четвертий президент України. - Авт.), Михайла Шелкова (основний бенефіціар та член ради директорів найбільшого у світі виробника титану російської ПАТ "Корпорація ВСМПО-Авісма». - Авт.) Після рішення ВАКСу є ще 5 днів на його оскарження в апеляційній палаті суду. До речі, ми оскаржили частково задоволений позов по Януковичу в частині незадоволених вимог», - сказала Ірина Мудра і уточнила, що слухання апеляції по Януковичу заплановано на 4 січня 2023 року.​