Завантажити ще

З початку війни Україна повернула з російського полону 1331 захисника

З початку війни Україна повернула з російського полону 1331 захисника
Фото: t.me/OP_UA

Президент Володимир Зеленський зустрівся з українськими воїнами, які повернулися на батьківщину в рамках обміну полоненими України з Росією . Голова держави вручив нашим захисникам державні нагороди. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- Я щасливий вас бачити – вільних. 1331 – саме стільки українців вже вдалося звільнити з російського полону за час від 24 лютого цього року. 1331 – військові та цивільні. Воїни нашої армії, ВМС, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники, тероборонівці, медики, рятувальники та волонтери, - заявив Зеленський.

За його словами, серед звільнених із російського полону були українські захисники, які пройшли бої на півночі, сході та півдні України, на острові Зміїний, у Маріуполі та на «Азовсталі».

- Це люди з різними званнями та особистими історіями, на яких ми всіх однаково чекали вдома, за яких ми боролися, які пройшли в полоні через дуже жорстокі речі, але зберегли свою гідність. І я хотів би, щоб українці пам'ятали, що означає цей героїзм наших людей, які зберегли вірність собі та Україні, опинившись у руках у нелюдів, - наголосив він.

Останній обмін полоненими між Україною та Росією відбувся 1 грудня. Наша країна повернула додому 50 захисників. Серед них – захисники Маріуполя та «Азовсталі», поранені полонені, які знаходились в Оленівці, у тому числі в боях на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках.

Фото
Фото
02 Грудня 202223:31