30 травня
Завантажити ще

Подоляк пояснив, що для РФ буде значити статус країни-терориста

Подоляк пояснив, що для РФ буде значити статус країни-терориста
Фото: facebook.com/Caliber.az

Отримання Росією статусу країни-терориста позначиться на РФ репутаційно. Москва більше не зможе бути спонсором та партнером багатьох заходів. Як пише РБК-Україна, про це радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розказав в ефірі національного телемарафону.

- Партнери ухвалять абсолютно проукраїнське рішення. Тобто РФ буде названо країною-терористом. Це репутаційно вкрай негативно відбиватиметься на Росії, тому що країна, яка є країною-терористом, не зможе бути спонсором спортивних, культурних, політичних заходів, - наголосив Подоляк.

За його словами, для РФ це ключовий елемент впливу на закордонні еліти. Росія весь час була спонсором якихось федерацій, але цього більше не буде.

- Також це буде маркером для деяких держав, що з цією країною-терористом не потрібно мати жодних стосунків. І це стосуватиметься не лише Європи, - сказав радник глави Офісу президента.

Напередодні парламентська асамблея НАТО визнала Росію державою-терористом. Вона також закликала союзників "чітко заявити, що російська держава за нинішнього режиму є терористичною".