Завантажити ще

Кабмін звільнить генератори і обігрівачі від сплати ПДВ та мита

Кабмін звільнить генератори і обігрівачі від сплати ПДВ та мита
Фото: facebook.com/KabminUA

Кабінет міністрів України затвердить постанову, завдяки якій від сплати ПДВ та ввізного мита будуть звільнені важливі для проходження опалювального сезону товари. Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

- Мова йде про газогенератори, електричні двигуни та генератори, електрогенераторні установки та обертові електричні перетворювачі, трансформатори, електричні акумулятори, електричні водонагрівачі та обігрівачі, а також деякі інші товари для енергетики та забезпечення тепла. Це важливо, аби зараз прискорити ремонти, покращити забезпечення світлом  і теплом, задовільнити попит населення, а також зменшити ціни на відповідну продукцію, - сказав він.

14 червня Кабінет міністрів заборонив експорт мазуту, вугілля та природного газу. 7 вересня Кабмін повністю заборонив експорт українського вугілля. 1 листопада уряд скасував заборону на експорт коксівного вугілля, яке не використовується для теплової генерації. Експорт дозволили у межах визначених обсягів квот. 

28 вересня президент Володимир Зеленський підписав закон про часткове повернення акцизів на бензин, дизельне паливо та автогаз, скасованих навесні 2022 року.

Новини по темі: Податки обігрівачі Кабмін