Завантажити ще

Мін'юст заборонив уже вісім проросійських партій, ще шість на черзі

Мін'юст заборонив уже вісім проросійських партій, ще шість на черзі
Фото: facebook.com/minjust.official

Рішення суду першої інстанції про заборону восьми з шістнадцяти проросійських партій набрали законної сили. Про це 15 серпня повідомили у Міністерстві юстиції України.

- Судові рішення за позовами Мін'юсту про заборону діяльності 8 проросійських політичних партій в Україні вже набрали законної сили, - йдеться у фейсбуці відомства. 

Серед них партії «Наші», «Блок Володимира Сальдо», «Держава», «Ліва опозиція», «Справедливості та розвитку», «Опозиційний блок», «Русь Єдина» та «Комуністична партія України». 

Щодо ще 6 партій справи перебувають на розгляді у Верховному Суді як суді апеляційної інстанції. Це «Партія Шарія», «Соціалісти», «Прогресивна соціалістична партія України», «Союз Лівих Сил», «Опозиційна платформа – За життя» та «Щаслива Україна». 

Не вирішено питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою «Соціалістичної партії України». Ухвалою Верховного Суду від 19 липня апеляційну скаргу партії залишено без руху. Строк на апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції про заборону «Робітничої партії України» закінчується 16 серпня.

Загалом за позовами Мін'юсту судом першої інстанції заборонено 16 проросійських партій. Їхні гроші та активи буде передано у власність держави.