Завантажити ще

В Україні заборонили 16-у проросійську партію - Робітничу

В Україні заборонили 16-у проросійську партію - Робітничу
Фото: Изображение miami car accident lawyers с сайта Pixabay

В Україні заборонили 16-у політичну партію від початку повномасштабного вторгнення Росії. У вівторок, 12 липня, Восьмий апеляційний адміністративний суд (Львів) повідомив, що задовольнив позов Міністерства юстиції України щодо заборони Робітничої партії.

- Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Робітничої партії України. Майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави, - йдеться у Фейсбуці суду.

Робітнича партія України була заснована у квітні 2012 року у Києві. Її очільник Олександр Бондарчук був депутатом ВРУ 3-го та 4-го скликання від теж забороненої наразі Компартії.

У 2015 році проти Бондарчука порушили кримінальну справу за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України через публікацію у газеті “Робочий клас”, де він був головним редактором. Бондарчук певний час перебував у СІЗО.

23 червня в Україні заборонили "Прогресивну соціалістичну партію України" Наталії Вітренко, мами голови “Нафтогазу” Юрія Вітренка. 20 червня суд заборонив діяльність партії "Опозиційна платформа – За життя".

Список заборонених партій:

«Опозиційна платформа – За життя»

«Опозиційний блок»

«Партія Шарія»

«НАШІ»

«Соціалісти»

«Ліва опозиція»

«Справедливості та розвитку»

«Держава»

«Блок Володимира Сальдо»

«Соціалістична партія України"

«Союз лівих сил»

«Прогресивна соціалістична партія України"

"Робітнича партія України"

Новини по темі: Суд партия Заборона