23 травня
Завантажити ще

Китайські військові почали нові навчання біля Тайваню

Китайські військові почали нові навчання біля Тайваню
Фото: DADO RUVIC/REUTERS

У понеділок, 8 серпня, китайські військові оголосили про нові навчання "неподалік Тайваню". Як повідомило агентство Bloomberg, таким чином Пекін сигналізує про продовження тиску на острів після серії навчань, оголошених одразу після візиту спікера Палати представників США Ненсі Пелосі.

 Згідно з заявою Східного командування Народно-визвольної армії Китаю (НВАК), військові відпрацювали протичовнові операції та удари класу "повітря-море" у "повітряному та морському просторі біля острова Тайвань".

У регіональному штабі не уточнили, де військові проводили маневри та чи були вони частиною безпрецедентної чотириденної серії навчань навколо Тайваню, які мали завершитися в неділю.

Міністерство оборони Тайваню інформувало, що в понеділок китайські військові літаки та кораблі були зафіксовані навколо острова.

При цьому Китай досі не опублікував жодних нових навігаційних попереджень про навчання з бойовою стрільбою поблизу острова, і 8 серпня з'явилися ознаки відновлення судноплавства та авіасполучення в регіоні.

Чотириденні навчання Китаю  були оголошені 4 серпня – відразу після візиту до Тайваню американського високопоставленого чиновника Ненсі Пелосі.

Новини по темі: вчення Китай Тайвань