12 червня
Завантажити ще

Румунія пропонує допомогу постраждалим від ракетного удару РФ по Сергіївці

Румунія пропонує допомогу постраждалим від ракетного удару РФ по Сергіївці
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Румунська влада готова надати допомогу українцям, які постраждали внаслідок ракетного удару росіянами по Сергіївці. Про це пише " Digi24.ro ".

- Це ще одне брутальне порушення міжнародного гуманітарного права, ще одне брутальне порушення правил ведення війни, бойових дій. Оскільки міжнародне гуманітарне право забороняє цивільним особам бути об'єктами військових нападів, воно забороняє залучати цивільні об'єкти до бойових дій, - заявив глава МЗС Румунії Богдан Ауреску.

За його словами, під час ракетного обстрілу загинув співробітник дитячого реабілітаційного центру уряду Молдови у Сергіївці. Ще 5 людей отримали поранення. Влада Румунії обговорює з Молдовою, чим і як вони можуть допомогти їхнім постраждалим громадянам.

Йдеться про курортне село Сергіївка на Одещині, у який війська РФ 1 липня завдали ракетного удару. Росіяни здійснили атаку по житловому сектору. В результаті загинула 21 особа, ще 40 отримали поранення. За даними радника голови ОП Олексія Арестовича, удари по Сергіївці було завдано трьома російськими ракетами Х-22 – такими ж, як і по ТЦ у Кременчуці.