29 травня
Завантажити ще

Подоляк відповів Лаврову на заяву про небажання українців жити під нацистами

Подоляк відповів Лаврову на  заяву про небажання українців жити під нацистами
Фото: https://espreso.tv

Якщо міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров розуміє, що українці на окупованих територіях "не хочуть жити під нацистами", то чому б росіянам, які ними і являються, не дати людям спокій? Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк написав на своїй сторінці в Твітері.

- Голова МЗС Росії Сергій Лавров заявляє, що мешканці окупованих територій "не бажають жити під контролем нацистської влади". Добре, що ви це розумієте. То, може, нехай російські нацистські окупаційні війська перестануть знущатися з людей, заберуться й дадуть їм спокій? - написав Подоляк.

Його коментарій є відповіддю на недавню заяву російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова, який в інтерв'ю Національній держтелерадіокомпанії Білорусі натякнув, що у разі поновлення переговорів з Україною Росія не збирається відмовлятися від територій, які після 24 лютого зайняли її війська, назвавши українську владу "нацистами".

- У більшості населення навіть думки немає знову повертатися під контроль неонацистської влади чи влади, що всіляко потурає неонацизму, - заявив Лавров.

До цього Лавров запевняв, що Росія не вторгалася до України і їм довелося розпочати спецоперацію. 

Тим часом війна в України йде вже 121-й день. Найспекотніші бої вже біля двох місяців йдуть на сході країни. За останніми даними, ЗСУ відходять від Сєвєродонецька. Про відступ з Лисичанська мова не йде.