29 травня
Завантажити ще

Власенко: Про відступ з Лисичанська не йдеться. Вихід з Сєвєродонецька може зайняти час

Власенко: Про відступ з Лисичанська не йдеться. Вихід з Сєвєродонецька  може зайняти час
Фото: t.me/pavlokyrylenko_donoda

Російські війська продовжують наступати по всіх напрямках у районі Сєвєродонецька і Лисичанська. У хід йде авіація та ракети "Точка-У", розповів "Радіо Свобода" голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко.

- Авіація працює, Точки-У, працює весь набір артилерії. Наступ по всіх напрямках. Штурмують Лисичанськ, штурмують дорогу Бахмут - Лисичанськ. І по Сєвєродонецьку також, навколишні села – Синецький, Павлоград, Сиротине, Боровське. Скрізь обстріли, бойові дії, – повідомив Власенко.

Він додав, що українські війська все ще перебувають у Сєвєродонецьку і що на те, щоб вийти з міста, їм необхідний час.

- Це не питання години або дня – наголосив він, додавши, що про відступ українських військових з Лисичанська наразі не йдеться.

Власенко також повідомив, що наразі у Сєвєродонецьку залишається близько 7-8 тис. мирних жителів, у Лисичанську – 10 тис. До широкомасштабного вторгнення Росії в кожному з цих міст проживали по 100 тис. людей.

Раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що захисники Сєвєродонецька відходять на нові позиції. Даних зі сторони Генштабу або Міноборони про відхід на даний час немає.