7 серпня
Завантажити ще

Зеленський заявив напередодні самітів, що очікує серйозних кроків від НАТО, ЄС та "Великої сімки"

Зеленський заявив напередодні самітів, що очікує серйозних кроків від НАТО, ЄС та
Фото: t.me/OP_UA

Україна очікує, що світові політики підтримають нашу країну на самітах у Брюсселі, які відбудуться 24 березня. Президент Володимир Зеленський розраховує, що країни зроблять серйозні кроки через напад Росії на нашу державу. Про це йшлося у його зверненні до українців.

– Я впевнений, що люди продемонструють, як вони нас підтримують. Але підтримати свободу мають політики. Всі вони. Вони мають підтримати боротьбу життя. Ми чекаємо на серйозні кроки. Від НАТО, ЄС та "Великої сімки", - зазначив глава держави.

За його словами, Росія вже почала лобіювати свої інтереси війни та працюють зараз із деякими партнерами. Президент наголосив, що на самітах позиція Києва буде міцною, а представники країн зможуть виявити свої остаточні позиції.

– На цих трьох самітах буде наша міцна позиція. На цих трьох самітах ми побачимо, хто друг, хто партнер, а хто продавався та зрадив. Життя можна захистити лише у єдності. Свобода має бути озброєна. Ми просили закрити наше небо. І ми просили, щоб допомога НАТО для України була дієвою та без обмежень. Будь-яка підтримка зброєю, якої ми потребуємо, - сказав він.

24 березня в Європі, у Брюсселі, відбудуться одразу три важливі саміти з питання війни України та Росії. Екстрені зустрічі проведуть представники країн НАТО, Євросоюзу та «Великої сімки».