Завантажити ще

У Бучанській міській раді заявили, що російські окупанти взяли в полон шість їхніх співробітників та волонтерів

У Бучанській міській раді заявили, що російські окупанти взяли в полон шість їхніх співробітників та волонтерів
Фото: facebook.com/bucharada.gov.ua

У Київській області російські окупанти взяли в полон шістьох співробітників та волонтерів Бучанської міської ради. Про це вранці у середу, 16 березня, повідомили у фейсбуці міської ради.

- У вівторок увечері, 15 березня, російські окупанти вчинили погром в адміністративній будівлі Бучанської міської ради та взяли в полон наших співробітників і волонтерів, які до останнього під обстрілами допомагали мешканцям нашого міста.

Повний список полонених:

1) Гапченко Дмитро Олександрович;

2) Черкаський Леонід Юхимович;

3) Циган Микола Володимирович;

4) Ющенко Анатолій Вікторович;

5) Уманець Володимир Олександрович (охорона);

6) Матюк Сергій Олександрович, – йдеться у записі.

У Бучанській міській раді заявили, що, їдучи, окупанти викинули паспорти людей та інші їхні документи. Бучанська міська рада звернулася за допомогою до Офісу президента, віцепрем'єра Ірини Верещук та Київської ОВА.

Ще в одному повідомленні міськради йдеться, що за тиждень евакуації на Київщині вдалося врятувати близько 50 тисяч людей. З початку бойових дій шість міст та сіл області залишилися без теплопостачання, ще 12 – без води.

15 березня під час евакуації у Гостомелі в полон потрапив помічник начальника зміни Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Київській області Олексій Данченко.

У вівторок президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Київської обласної адміністрації. Ним став екскомандувач ООС Олександр Павлюк.

facebook.com/koda.gov.ua

facebook.com/koda.gov.ua