29 червня
Завантажити ще

Депутат Волошин прокоментував санкції США: побоюється, що "лінія Вашингтона" веде до війни

Депутат Волошин прокоментував санкції США: побоюється, що
Фото: facebook.com/oleg.voloshin.7165

Народний депутат України від ОПЗЖ Олег Волошин, включений 20 січня до списку санкцій Мінфіну США, відреагував на новину і вважає санкції як оцінку його внеску в боротьбу із системою зовнішнього управління в Україні. Але турбують парламентарія не санкції, а політична лінія Вашингтона, яка явно наближає війну. Про це він написав 20 січня на своїй сторінці у фейсбуці.

- Схоже, ситуація досягла того рівня абсурду у міжнародних відносинах, коли санкції Мінфіну США стають критерієм серйозності внеску в боротьбу із системою зовнішнього управління в Україні. По суті, це і сказано в офіційному пресрелізі: «Це включало... підрив позицій відомих українців, які вважаються прозахідними, які стоятимуть на шляху російських зусиль щодо встановлення свого контролю над Україною». Критикуєш соросят або Лещенка - заслуговуєш на заходи впливу, - зазначає Волошин.

На його думку, включення до списку можна вважати визнанням тих, кого він щиро вважає опонентами.

- Я людина дуже небагата, яка власності за кордоном і рахунків не має, тому мета для фінансових санкцій проблемна, - констатує депутат.

Погано, з погляду Волошина, інше: санкції - "чергове свідчення лінії", яку всупереч деяким натякам, що обнадійливі, в Україні проводитиме Вашингтон.

- А ця лінія прямо веде до війни. 25 січня Крістіна Квін збирає громадян США, які перебувають в Україні, для інструктажу. Зрозуміло, що йтиметься про евакуацію. І це мене як батька трьох дітей і просто адекватну людину хвилює набагато більше за будь-які санкції, - підсумував Олег Волошин.

У Мінфіні США 20 січня запровадили санкції проти чотирьох українських політиків: це Тарас Козак, Олег Волошин, Володимир Олійник та Володимир Сівкович. Американці вказали, що вони брали участь у «контрольованій російським урядом діяльності» щодо дестабілізації ситуації в Україні.

За даними відомства, перелічені українські політики "діють за вказівкою ФСБ РФ" і нібито грали "різні ролі у кампанії російського впливу для дестабілізації у суверенних країнах на користь Кремля". Зокрема, Олег Волошин "працював з росіянами, щоб підірвати позиції українських урядовців та захищати інтереси Росії", а також "працював з Костянтином Килимником, який пов'язаний з російською розвідкою і потрапив до списку санкцій за спроби вплинути на президентські вибори в США у 2020 році. ".

 

Новини по темі: Санкції народні депутати