18 сiчня
Завантажити ще

США ввели санкції проти Білорусі, у списку – син Лукашенка

США ввели санкції проти Білорусі, у списку – син Лукашенка
Фото: zn.ua

Міністерство фінансів Сполучених штатів оновило список санкцій, до якого потрапили 12 організацій і 20 громадян Білорусі. Серед них – син білоруського лідера Олександра Лукашенка – Дмитро Лукашенко. Про це пише " Європейська правда ".

- Серед підсанкційних компаній фігурують "Белтехекспорт", виробник добрив "Славкалій" та "Агророзквит", українське дочірнє підприємство "Білоруськалія", 140-й ремонтний завод, авіакомпанія "Трансавіакекспорт", - пише видання.

Також США ввели санкції проти двох транспортних літаків Іл-76ТД та вертольоту Agusta-Westland AW-139, зареєстрованого на "Славкалій".

1 грудня посли Євросоюзу затвердили п'ятий пакет санкцій проти Білорусі у зв'язку із міграційною кризою. Узгоджені заходи набирають чинності 2 грудня. У Євросоюзі звинуватили Білорусь у спонуканні мігрантів приїжджати на свою територію, підштовхуючи їх перетнути кордон Польщі та інших країн ЄС.

Міграційна криза почалася після того, як на кордоні Білорусі та Польщі зібралася величезна кількість нелегальних мігрантів. Громадяни країн Близького Сходу намагаються прорватись на польську територію. Спроби прориву обернулися зіткненнями мігрантів із поліцією.