Завантажити ще

Експрезидента Вірменії Саргсяна звинуватили у хабарі

Експрезидента Вірменії Саргсяна звинуватили у хабарі
Фото: President.am\commons.wikimedia.org

Антикорупційний комітет Вірменії звинуватив у отриманні хабара колишньому президентові та прем'єру республіки Сержу Саргсяну. Про це 22 листопада повідомляє "Інтерфакс-Україна".

- У рамках кримінальної справи, що розслідується в Антикорупційному комітеті, Сержу Саргсяну пред'явлено звинувачення, - сказала прес-секретар комітету Марина Оганджанян в ефірі Громадського телебачення Вірменії.

За її словами, щодо Саргсяна обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Раніше в понеділок адвокат Саргсяна Амрам Макінян повідомив, що Антикорупційний комітет Вірменії "як обвинувачений" викликав на допит колишнього президента республіки.

Адвокат підкреслив, що Саргсяна ще два роки тому допитували у справі про хабарництво в період перебування на посаді президента від підприємниці Сільви Амбарцумян як свідок. Проте, за словами правозахисника, досі жодних нових обставин не з'явилося. Він вважає, що справа має політичний підтекст. На підставі свідчень Амбарцумян звинувачення висунуто також іншому екс-президенту Вірменії – Роберту Кочаряну. Суд продовжує розглядати кримінальну справу за статтею "одержання хабара" - Сільва Амбарцумян звинуватила Кочаряна в отриманні хабара у 2008 році у розмірі 3 млн. доларів