Завантажити ще

У США заарештували ексрадника Трампа, який відмовився давати свідчення у справі про штурм Капітолію

У США заарештували ексрадника Трампа, який відмовився давати свідчення у справі про штурм Капітолію

У Вашингтоні заарештували колишнього радника 45-го президента Сполучених ШтатівДональда Трампа. Стів Беннона взяли під варту за неповагу до конгресу. Про це пишуть " РИА.Новости ".

- 15 листопада, Стівен К. Беннон здався вашингтонському польовому офісу ФБР. Його заарештували та оформили за двома пунктами неповаги до конгресу, - зазначено у повідомленні.

За даними видання, затриманий Беннон відмовився давати свідчення комісії, яка займається розслідуванням штурму Капітолію. Правоохоронці розцінили його дії як вияв неповаги до конгресу. Тепер він постане перед судом.

- Беннон відмовлявся співпрацювати зі слідством, пославшись на слова Трампа про привілеї колишнього президента. Через відмову відгукнутися на повістку минулої п'ятниці йому висунули два пункти звинувачень у неповазі до конгресу, - зазначено в заяві.

Йдеться про події, які відбулися на початку січня. Під будівлею Капітолію відбулися масштабні протести прихильників Дональда Трампа, які переросли у зіткнення з правоохоронцями. Протестувальники пішли на штурм будівлі Конгресу, де проходило засідання, на якому мали затвердити перемогу на виборах президента Джо Байдена. У результаті силовики евакуювали сенаторів, а засідання довелося перервати. Тоді загинули 4 особи, поранення та травми отримали 14 поліцейських.